Bebe Mendilleri Bu Malzemeler Can not

Bebe Mendilleri, bu malzemelerin sahip olamaz
Bebek Mendilleri mendil üreticileri aşağıdaki bileşenleri içeremezler:
1. Lezzet: Baharat ve alkolün uyarıcı içeriklerin üretilmesi kolay olduğu düşünülür, bu nedenle aromanın aroması da tüketicilerin tercihine göre ayarlanmalıdır, ancak bileşenlerin cilt alerjisi riskini artırmak için artırılması gerekir; bebek ürünleri, Doğal olarak da sağlamalıdır. Bu nedenle, birçok ıslak kağıt havlu markası açıkça "hiçbir alkol ve baharat eklendi" olarak işaretlenmiştir.
2. Floresan madde: Floresan ajanlar da ıslak mendillerde bulunmamalıdır. Islak havlu flüoresan ajan içeriyorsa, bebeğin derisinde istenmeyen maddeler olan dokunmamış hammadde işlemesine eklenmelidir.
3. Alkol: ıslak doku alkol rolü esas olarak sterilizasyon, ancak alkol ciltte rahatsızlık, bebek için uygun değil, sıkı ve kuru hissi, cilt yüzey nem kaybını silmek için kolay uçucu, kolay.
4. Koruyucular: Koruyucuların amacı, ürünün mikrobik kontaminasyondan korunması ve raf ömrünün uzatılması ve ürünün ömrünün uzatılmasıdır. Bununla birlikte, koruyucuların uygun olmayan kullanımı alerjik dermatite neden olabilir. Baharatlara ek olarak, koruyucu maddeler cilt tahrişinin ve cildin tahriş halinin ikinci en sık nedenidir.
5. Tamamen sterilize edilmemiş su: bebek Mendil suyun ana bileşenidir, su saf su veya sudaki bakteri ile tedavi edilmelidir, ancak Shandong'da yayılır Mendil bebeğin cildi ve sağlığı üzerinde olumsuz Bebek cildi daha hassasdır. Bebeğin derisine zarar vermemek için satın alamıyorsanız, satın alma süresi yukarıdaki birkaç bileşeni izlemelidir.
İçindekiler: Mendil kullanımı alkol, parfüm, koruyucu ve diğer kimyasalların bebek cildini canlandırmak için kolay, ciddi alerjilere neden olabilir, bebeğin kabul edilmesi zor ise, bebeğin cildi çok incedir. Bu nedenle alkol, lezzet, koruyucular ve diğer Mendilsiz seçmeyi deneyin. 2. Mühür uyguladığına dikkat edin: paketleme mühürüne bakmamız gerektiğinde ıslak kağıt havluyu seçelim. Ambalaj mühürü iyidir, bu nedenle mendillerin sterilizasyon efekti yüksek verimlilikte muhafaza edilmelidir. Torbalı Mendillerin ambalajı mühürlenmeli ve zarar görmemelidir; kutuların ambalajı ve Mendilleri eksiksiz olmalı ve zarar görmemelidir. Hızlı mürekkebe neden olan Acemi ebeveynler, yüksek sıcaklıktan veya doğrudan güneş ışığından kaçınmak için derhal iyi bir mühür yapıştırarak Kuru Mendillerin etkisini etkiler. 3. Mendil markasını seçin: Bebe Mendil markasını seçmek için mümkün olduğunca, bu nedenle Islak Mendil kalitesi garanti edilir, materyallerin kullanımı özellikle bebekler için nitelikli olarak test edilir. Sudan çok Mendil gibi, Mendil markası temiz temiz su kullanacak, sterilize edilmiş ve çeşitli markalarla maliyeti düşürmek için su kalitesi söylemek zor. 4. Hissetme ve kokuya dikkat edin: ıslak mendil pek çok farklı tür ve marka vardır. Farklı ıslak mendiller hissi ve koku açısından çok farklıdır. Bazı Mendiller çok yoğun, bazıları çok yumuşak ve bazıları aromatik koku, bazı basit hiçbir koku. Ben annenin nispeten yumuşak ve kalın bir his, hiçbir koku için ıslak Mendil satın almak en iyisidir öneririz. Bebek Mendilleri daha yumuşaksa, çocuk daha rahat olur.
Mendiller Fabrika tanıtımı Bebek Mendilleri sınıflandırma: Bebek bezleri üç, bebek hijyeni Özellikle el temizliği için uygun sterilizasyon efekti ile Mendil vardır. Bebek yumuşak Mendil hiçbir bakterisidal etkisi, sıradan temizlik için kullanılabilir, en yaygın olarak kullanılan silin. El Temizleme ağzına özel gıda hammaddelerinin tümü silinir, bebeğin lateksini dezenfekte etmede hiçbir etki bırakmaz. Özellikle eller ve yüz nemlendirici temizlik için sıradan bebek mendillerinden daha iyidir.