Islak mendil dikkatli olmak bu malzemeyi ekleyin

Islak mendil dikkatli olmak bu malzemeyi ekleyin
Eğer bu maddeler, sonra satın dikkatli olmalıdır üreticileri ürünleri, Bebek mendil emin, ailem ve arkadaşlar kalitesini geniş bir mendil: 1. alkol: alkol rolü ıslak mendil ve sterilizasyon, ama alkol geçici bir seks, kolay nem, sıkı ve kuru, Cilt rahatsızlık, yani bebek için uygun değildir kaynaklanan duygu kaybından sonra cilt yüzeyinde Sil. 2. lezzet: Baharat ve alkol aroması da tüketici tercihlerini deri alerji riskini artırdığı baharat bileşimi artış ama seçmek için temel alacağı uyarıcı maddeler, üretmek kolay kabul edilir yani bebek için Ürünler, doğal de saf. Bu nedenle, birçok marka ıslak kağıt havlu açıkça "alkol ve baharat eklendi." işaretlenir 3. koruyucu: Ürün mikrobiyal kirlenme korumak ve raf ömrü ve ürün servis ömrünü uzatmak için koruyucu amacı budur. Ancak, koruyucu yanlış kullanımı Alerjik dermatit neden olabilir. Baharatlar ek olarak, koruyucu cilt tahriş ve cildi tahriş ikinci en yaygın nedeni vardır. 4. floresan ajanlar: floresan ajanlar Ayrıca değil gözükmek içinde ıslak mendil. Islak havlu floresan Ajan içeriyorsa, bebeğin cilt üzerinde olumsuz malzemeleri dokuma olmayan hammadde işleme eklenmelidir. 5. tam olarak steril su: ıslak mendil su ana bileşeni, su saf temiz su veya su bakteri olması gerekir ama bebeğin cilt ve sağlık dezavantaj ıslak havluda yayar.
Islak mendil üreticileri temiz mendil rolü tanıtmak: Ambalaj vardır, bir ekipman parçası, iki türlü yüklü, 10 bağımsız ya da 10 yüklü küçük paket, kapıdan dışarı taşımak kolay temiz su, temiz ile herhangi bir zamanda ile herhangi bir zamanda kolay değil , çok uygun. Tek kullanımlık ile ticari bir paket, kişi, diğer bir deyişle, bir paket kullanımı için. Belgili tanımlık substrate kullanımı ve farklı sıvı içeriği göre ürün yüksek, orta ve düşük dereceli noktaları vardır, fiyatı da çok farklı, düşük dereceli ürünleri sıcak haddelenmiş kullanarak (veya sıcak hava) dokuma olmayan bir substrat olarak ürünü kullanmıyorsa temiz kağıt () ya da kuru kağıt) veya spunlace substrat olarak nonwoven kumaş. Sıradan batırılmış mendil sıvı bileşenleridir genellikle distile su veya saf su, dezenfektan, parfüm, Cilt Bakımı, Cilt Bakımı, orta ve yüksek kalitede ürünleri sırılsıklam sıvı da içerir aloe vera jel, E vitamini, kakao phosphatidic asit, gliserol, Malik asit cilt bakım malzemeleri, temiz, nemlendirici, nem bir kez tam kullanımı. Ürünün raf ömrü genellikle 3 yıl için 6 ay var.
Fabrika ürünleri bağlıdır malzemelerin üzerine ıslak mendil satın size mendil: malzemeler Bebek mendil iyi ya da kötü kalitesini belirlemek. Böylece veliler seçimine özen, nem, sterilizasyon ve diğer etkileri, farklı, unsurlarıdır eklemek için marka mendil nemlendirmek için ürün ihtiyaçlarını sağlamak için bazı düşük kaliteli Bebek mendil maddeler bebek, zarar etiket ekle maddeler ürünlerde etikettir bulanık veya maddeler uygun, değil Eğer satın almayın. Buna ek olarak, aynı zamanda bazı Bebek mendil değerlendirme ve değerlendirme arkadaş, ıslak mendil ait dikkat.
Mendil fabrika vardır deri temiz ıslak mendil, mendil, bayanlar bakım mendil, fonksiyonel mendil ve mendil diğer dizi dikkat, ürünler için 10'dan fazla verilen iller, özerk bölge ve belediyeler olmuştur ve Rusya ve diğer ülkelere ihraç, bitki Kalite, Kategori eksiksiz, satın almak tüketiciler hoş geldiniz.
Islak mendil üreticileri profesyonel mendil satıcıları, biz uzun vadeli kalite mendil ile sağlayabilir, tüm süpermarketlerde bizim mendil var satmak, satın almak için hoş geldiniz Ürünlerimiz marka güvendiğiniz.
Mendil hammadde olarak ikiye ayrılır: güçlü yolda biri, dokuma olmayan biri ve şimdi çoğu mendil, dokuma olmayan ve kentler, ham malzemeler, dokuma olmayan sünger; Polyester pamuk ve polyester iki tür ayrılabilir, sınıflandırma için ham madde üzerinden sert ve kaygan, pamuk yumuşak hissediyorum hissediyorum; ıslak mendil işleminden sınıflandırma, çapraz ve ağ boyunca bölünebilir çapraz döşeli yolu daha fazla üniforma, puan, kullanıcı nüfusunun mendil yetişkin mendili ayrılabilir ve ıslak mendil, ıslak mendil daha yüksek bir gerektirir, alkol ekleyemezsiniz , lezzet, tahriş, floresan ajan.
Ve sıvı içinde mendil bunu diyemem ekleyin tüm şurubu, ama RO saf su + dezenfektan. Dezenfektan içeriği bilimsel oranı, yemeklerden önce veya sonra yemek veya yok su ve sabun eller davanın, dava, mendil veya daha iyi bir seçim çehresini temizlemek için.