Bebeğin Kullanımı Pamuklu Havlu Neye Dikkat Edin

Bebeğin Pamuklu Havlu'nu kullanıp neye dikkat ettiğini
Bebeğin hayatında kenevir çok sağlık çok odaklı, bu nedenle bebek Pamuk Havlu kullanmak gibi ve geleneksel havlu terk etti. Aslında, bebek Bebeğin Pamuk Havlu yararlarını kullanır veya birçoğu var, ancak aşırı kullanmamaya dikkat etmelidir, aksi takdirde bebeğin cildine zarar verecektir.
Bebek Pamuğu Havlu özellikleri ve materyalleri
1, fonksiyon
Bebek Pamuk Havlu steril Pamuk Havlu ve el Pamuk Havlu Pamuk Havlu, dezenfeksiyon, antibakteriyel fonksiyonu, Pamuk Havlu fiyat farklı markalar ile ayrılabilir farklı fonksiyonlara göre aynı değildir, bebek aynı konfor değil, göre Gerçek kullanım durumuna satın almak.
2, malzeme
Pamuklu Havlunun fiyatı, fiyat esas olarak dokunmamış kumaşlara bağlı. Bebek Pamuk Havlu genellikle non-woven spunlace, split dükkan ve çapraz dükkan kullanılır. Yoksul çekme direncinin düz dükkânı, kolay deforme olmamasından daha ince tüyler, bebeğin rahatsızlığına neden olur. Çatraz döşeme aynı zamanda dikey ve yatay örgüler halinde deformasyona uğramamış temel bir deformasyona, kalın kumaşlara nüfuz etmek kolay değildir.
Bebek Pamuk Havlu nasıl kullanılır?
Tek bir ekipman satın almadan veya bebek denemesine deneme yapmak için etkinliklere katılmadan önce bebeğe yeni bir marka denemenizi öneririz. Önce kendi sırtınızı deneyin. Açık alkollü bir heyecan hissi var, seçmek zorunda değilsiniz.
Bebeğiniz için Pamuklu Havlu kullandığınızda dikkat etmeniz gereken şey nedir?
1. bebek Pamuklu Havlu suda çözünmez, tıkanmayı önlemek için tuvalette atmayın.
2. Cildinizde bir yara veya kızarıklık, şişme, ağrı, kaşıntı ve diğer belirtiler varsa, lütfen kullanmayı bırakın ve doktora zamanında danışın.
3. Bebeği, yemeğini yiyemeyecek şekilde yerin ellerine yerleştirin.
4. Lütfen yüksek sıcaklık koymayın ve güneş yerden ışınlanabilir, kullandıktan sonra, mühürü kapattığınızdan emin olun.
5. Açık yapıştırma etiketlerini kullanın, lütfen yumuşak Pamuklu Havluları nemli tutmak için çıkartmaları kullanmayın.
6. Bebek Pamuklu Havlu'nun Kış kullanımı Pamuklu Havlunun ısıtıcıya veya ısı yanına yerleştirilmesi ve daha sonra kullanılması önerilir.
7. Bebek Pamuklu Havlu nemli tutmak için, farklı türde Pamuk Havlu seçimi fiili kullanımına göre s.
Bebek Pamuklu Havlu Nasıl Satın Alınır?
Ambalajın fabrika, alan, telefon, raf ömrü, aktif maddeler, üretim lot numarası, üretim tarihi, sağlık izni numarası, sağlık standartlarının uygulanması, talimatlar ve önlemlerin üzerinde olması gerektiğini unutmayın.
Farklı kullanım alanlarında Pamuklu Havlunun kendi raf ömrünün olduğunu unutmayın.
Güvenli ve tahriş edici olmayan, iyi yumuşak Pamuklu Havlu veya el havlusu, genellikle "uyarıcı deney olmadan ağız mukozası" logosuna sahiptir, annem böyle bir logoyu kullanmak için emin olabilirsiniz.
Sızdırmazlık, Pamuk Havlu mühür de çok önemlidir, bu nedenle Pamuklu Havlu ambalaj tasarımı özellikle önemlidir, iki kat mühürleme en iyisidir, bir plastik toka en iyisidir, bu nedenle nemi önleyebilirsiniz Buharlaşma ve bakteri istilası Vücudun dışında, bebeğin daha fazla sağlık ve huzur kullanması.
Ürün dokusu, Pamuk havlu seçiminde annem zaman ürün dokusu özel dikkat, kabarık olmayacak pamuk havlu kalitesi daha iyi ve malzeme daha iyi ve malzeme daha iyi esneklik, Pamuk Havluluk süneklik iyi standartlardan biridir .