Bebek Rayonu biliyorsun yedi yanlış anlamaları, mendil?

Bebek Rayonu mendil yedi yanlış anlamaları, biliyor musun?
Bebek anne bildiği Rayonu Bebek mendil çok kolay, rahat, temiz, kolay, ama bebek Rayonu mendil gerçekten doğru kullanın, aşağıdaki yedi bebek Rayonu mendil hataları kullanın biliyor musun? Bebeğin sağlık uğruna, Henan Rayonu mendil üreticileri görmek için izleyin.
1 yanlış anlama: gözleri ve kulakları silin Rayonu mendil ile
Gözleri ve kulakları yer, daha fazla mukoza, daha fazla duyarlı. Burada pislik temizlemek için Rayonu mendil kullanırsanız, sadece temiz ama kolay bakteriyel enfeksiyon ağırlaştırmak için idare edemiyorlar. Bao Anne bu yüzden kim ya da dürüst ve pratik sağlık pamuklu çubukla (Not değil bir pamuklu çubukla, dezenfeksiyon düzeyi farklı) yavaş yavaş temizle!
2 yanlış anlama: büyük güvenlik =
Xiao soğuk su dökün anneler vermek Bian büyük kalp rahatlatmak için kullanmayın. Ne zaman bebek Rayonu mendil satın, Ambalaj Poşet ürün kompozisyona dikkat, alkol, floresan ajan, içeremez çamaşır suyu tozu, kimyasal koku, pigment Emanet bunları. Ayrıca hatırlattı, product tablo içeriği mümkün olduğu kadar basit olur.
3 yanlış anlama: malzeme gibi yumuşak Seç
Rayonu mendil lif bu etkiyi elde etmek olanağı da sanki onlar yumuşak, ama mutlaka doğal malzemeden, insan eliyle yapılmış değil hissediyorum. Rayonu mendil malzeme yüzeyinde düzensiz, Bebek hassas ciltler için en uygun: doğal pamuk dokuma olmayan kumaşlar, dokuma kumaşlar.
Doğal pamuk dokuma olmayan kumaşlar: pamuk doku, kimyasal fiber eklemek değil, esnek ve kalın içileceğini göze alamaz.
Kumaş dokuma: daha doğal kağıt hamuru, yumuşak ve kalın, hissediyorum iyi içerir.
İkinci bambu fiber dokuma olmayan kumaşlar, her ne kadar doğal bir antibakteriyel etkisi ile ama yumuşaklık yeteri kadar iyi değil.
Son olarak, kara sıradan polyester dokuma olmayan kumaşlar, düşük maliyetli dahil, kimyasal fiber, cilt uyarmak kolay içerebilir.
4 yanlış anlama: parfüm, çok iyi koku ışık
Herhangi bir güzel kokulu bebek Rayonu mendil doğrudan bebeğin cilt teşvik edecek kimyasal koku farklı miktarda içerir. Bu yoktur kokulu Rayonu mendil seçen anneler, medikal dereceli EDI saf su maddeler, saf ve güzel kokulu, güvenli ve nazik cilt koruyucu bir bariyer oluşturmak için bebek içerir en iyi tavsiye edilir.
5 yanlış anlama: Rayonu mendil tekrarlanan kullanımı
Bir Rayon mendil ağzını siliyor ve elini siliyor ve her ne kadar kulağa oyuncak, mendil "enerji tasarrufu", ama bu bakteri çapraz çıplak gözle göremiyorum bulaşma görmüyor. Bebek ishal, şişme, muhtemelen sorunun ciddiyetinin farkında olacak cilt tutulması halinde bu potansiyel tehlike bir saatli bomba gibi olduğunu.
6 yanlış anlama: sonra mühür bağlı değil
Rayonu mendil torba olmazsa kapalı, bir bakteriostatik etkiye çalamaz. Bu yüzden annesi hakkında umurumda değil, o çok sıkı ürün, ama aynı zamanda kullanımda zamanında bağ gereksiz bakteriyel enfeksiyonu önlemek için açık parçaların sızdırmazlık satın almak gereklidir.
7 yanlış anlama: Rayonu mendil ovmak, ellerini yıkama yok
Ovmak Rayonu mendil ve yıkama temizlik iki farklı derece ellerin, anneler için tembel için kendi bahane istemiyorum. Acele Rayonu mendil mekanlarda kullanılabilir. Nerede kolayca ellerini yıka, her zaman sorabilir miyim el dokunmak Rayonu mendil yerde, temiz su temiz bebek eller kullanmayın, bakteri kolayca geri gelebilir.
Bu makalede, bebeğin sağlığı için sipariş gören anne umarım, biz bebek bebek Rayonu mendil daha fazla dikkat kullanmaya.