Islak Mendiller hızlı temizleme özelliklerine sahiptir

Islak Mendiller hızlı temizleme özelliklerine sahiptir

Önümüzdeki 10 yıl içinde, Çin'de yılda ortalama 180-20 milyon yeni doğum olacak ve 0-6 yaş arası 100 milyondan fazla kişinin oluşturduğu büyük bir tüketici grubu oluşturacak. 80/90 ebeveyn aynı anda, genel yükselişin eğitim seviyesi, öjenik ve üstün eğitimin toplumsal uzlaşması haline gelir ve kentleşmenin ilerlemesiyle ebeveynlerin çocuklara yatırımı da her yıl artar. Çin anne ve bebek tüketici pazarında böyle bir atmosfer oluştu, çocuğun seçmek, elbette, daha güvenli kaliteli ürünler olmalı, daha kaliteli ürünler almak için elimden gelenin en iyisini yapmak.

Analık ve bebek tüketici pazarı binlerce alt kategori kategorisi gibi kategori, yeterli bağımsızlığa sahip ve mutlak birleşime sahip gibi gıda, giyim, sığınma evleri, ulaşım, kullanma, koruma, oynamayı içerir; biri endüstri departmanına "yapamaz" "Endüstrinin işleyişi. Bu bağlamda, Çin: Çocuk endüstrisi, gün batımında en güncel yatırım beklentileri olarak kabul edilir, hatta çok nişli bir eskiz sınıftır, bebek mendillerinin bu rapor edilen araştırması gibi büyük fırsatları da içerir.

(1) konsept

0-3 yaş çocuklar için bebek mendilleri mendil kullanır, bu sefer çocuğun cildi narindir, daha hassas, bu nedenle bebek mendilleri normal ıslak mendil gereksinimlerine kıyasla bileşim ve güvenlik seviyesi gibi alkol, öz, koruyucu, floresan ajan ekleyemezler standartları.

(2) karakteristikler

Ebeveynlik hayatı çok zordur, özellikle çocukların cilt temizliği, zahmetli ve hantal bir konudur. Islak Mendil hızlı temizleme, taşıması kolay, bir defaya mahsus ve benzeri özelliklere sahiptir ve fiyatı nispeten düşüktür ve bu da çocuğun yaşamı için birçok kolaylık sağlar.

(3) sınıflandırma

Bebek mendilleri malzemeye, amaca ve işleme göre sınıflandırılabilir. Malzeme göre kimyasal elyaf non-woven dokuma mendil ve bitki selüloz elyaf dokuma olmayan mendil, pazarında bebek mendil çoğu kimya elyaf dokuma olmayan malzeme ve bitki selüloz elyaf non-woven ham malzeme çok azdır, patron grubunun küçük ev saf bir bitki greft non-dokuma mendil temsilcisi; Elde ağız mendilleri, ıslak mendil ve ıslak mendil olarak ikiye ayrılabilir. Süreci göre düz dükkan ve yayılmış ağlar iki çapraz, düz dükkan gerginlik seks daha kolay, deformasyon kolay kolay dikiş daha ince, daha net, temel deformasyon çekme özelliği, kumaş kalın değil kolay penetrasyon denir çapraz bölünebilir.

(iv) fonksiyon

Bebek mendilleri ve sıradan mendil esas temizlik, antibakteriyel, sterilizasyon fonksiyonu, iki büyük fonksiyonları vardır, ürünün% 90'dan fazlası çocuğun cildi için kullanılır temiz ve dezenfeksiyon fonksiyonu ile ıslak doku esas olarak çocukların erişim için kullanılır oyuncak ve sofra takımı dezenfeksiyonu gibi öğeler.

(v) pazar büyüklüğü

Çin'de her yıl 0 ila 36 ay arasında yaklaşık 50 milyon bebek doğan yaklaşık 20 milyon bebek ve 0-6 yaş arasındaki çocuk sayısı 100 milyondan fazla. Ülkemizde büyük bir hedef tüketim grubu vardır ve bebek mendillerinin pazar penetrasyonu oranı sadece% 25'tir. Önümüzdeki 10-20 yıl içinde, ıslak mendil ile gelişme için güçlü umutlar göstermek için yerli bebek, pazar penetrasyonu her geçen yıl artan, Avrupa ve Amerika gelişmiş ülkeler, gelecekteki bebek mendil piyasa nüfuz Çin'de % 50'den fazla olmak.

Bebek mendilleri pazar kapasitesi, 8,6 milyar adet, 2009, 2010, 10,2 milyar piyasa kapasitesi, 12,3 milyar kadar 2011 piyasa kapasitesi, 2012 pazarının kapasitesi, sağlık bakım bilincinin artırılması, bebek grubu, bebek grubu ile kademeli olarak eğilimini artıracak kapasitesi 14.6 milyar, 2016 yılında 16.6 milyar, 2014 yılında 19 milyar, 2015 yılında ise 22.5 milyar adet daha bekleniyor. 2015 istatistiklerinin tüketim miktarına göre toplam tüketimin 22 milyar olduğu 2.64 milyar yuan, Çin'in Bebek çocuk çalışma merkezi 50 en çok satan marka perakende fiyat, ıslak mendil her parça, 0.12 yuan / adet ortalama ile mendil sayılır , bu nedenle, günümüzde bebek pazarı toplam kapasiteyi yaklaşık 25 ila 3 milyar mürekkebin silmesine neden olmuştur.

Bebek mendilleri daha güvenli bir kaliteye sahiptir ve hammaddelerle başlamalıdır. Islak Mendil malzemesi olarak kimyasal elyaf dokumasız kumaş, fiyatı düşük olmasına rağmen, aynı zamanda daha fazla tüketicinin tüketimine izin verir, ancak tamamen fark edemez, herhangi bir güvenlik gizli tehlike bileşenini içermez. Bebek mendilinin gelecek trendinin daha fazla çevresel koruma, bitki hammaddesi, ilave olmaması gerektiği tahmin edilebilir.

Yeşil çevre koruma kavramı giderek daha popüler hale geldiğinde, genç ve bebek mendilleri yaygın bir şekilde takip edilebilir. 2018'de, ıslak mendil pazarında dünyada bir sıçrama olacağı ve pazar talebinin önemli ölçüde artması bekleniyor. Ama şimdilik, çünkü birçok teknik engeller, hem de üretim ekipmanlarının gereksinimlerini içerdiği için, işletme çoğunun üretim olamaz, mevcut bitki Islak Mendil marka ve ürün çok değil, sadece bağ tianyi bilim ve teknoloji altında bu alandaki devlet payı, piyasa tüketim eğilimi doğrultusunda öncülük etmektedir.

Hemen hemen herkes, Çin bebek mendil pazar yapmak için, her zaman önce kaliteli koymak gerektiğini kabul eder, kaliteli sadece takip, marka imajı, ağız ve hizmet marka tüketici kelimesi büyük önem verir, pazar elde edebiliyoruz güven.