% 100 saf odun hamuru mendil mutlaka en iyi değildir

el, görünüşte temiz kağıt havlu da daha fazla bakteri size getirmek mümkün olduğunda onun ağız silmek için kağıt havlu kullandığınızda "% 100 saf odun hamuru mendil" en iyi değildir. Son zamanlarda, Pekin belediye yönetimi sanayi ve ticaret "2012 yıllık dolaşımını kağıt ürünleri kalitesi izleme sonuçları", tuvalet kağıdı, sıhhi peçete, kağıt havlu (mendil de dahil olmak üzere), verilen bebek bezi, kağıt bardak 5 çeşitleri, kağıt ürünleri, 43 standartların altında ürün çeşit toplam

Woodpulp mendil Pekin endüstriyel ve ticari büro yaptırılan Ulusal kağıt kalitesi gözetim ve denetim merkezi ve Pekin fiziksel ve kimyasal analiz ve Test Merkezi, kalite kontrolü için kağıt ürünleri Pazar satışı Nepal kayan mendil kağıt ve diğer ürünleri, yumuşaklık, Bebek ve diğer markalar tuvalet kağıdı ürün kimlik gereksinimleri karşılamak olduğunu göstermek sonuçlar ve Xuan standart pamuk sünger Sıhhi bezler, Jiujia iyi lisans Sağlık Hijyen Mendili, Famen Tapınağı marka hayat kağıt ve diğer 6 ürün algılanan bakteri ve mantarlar aştı vardı. Sanitasyon ve hijyen ürünleri birçok tüketici yapar "sağlık" değildir olarak her zaman kullanılmış olan Tanrı panik. Nasıl seçmek için doku kağıt kullanımı?

Tuvalet kağıdı: süt beyazı, için göze alamaz iyi kağıt tozdur

Woodpulp mendil tuvalet kağıdı, özellikle tuvalet kağıdı, kağıt mendil için hijyenik standart farklıdır devlet öngörülüyor. Bakteri ve eski kolonilerde toplam sayısı az 600 gram başına gerektirir ve ikinci daha az 200 gram başına olmalıdır. Yani tuvalet kağıdı silme veya silme ağız kullanmak mümkün değildir. Uluslararası Gıda ambalaj Derneği Genel Sekreteri Dong Jinshi, normal şartlar altında dedi iyi tuvalet kağıdı süt beyazı olmalı, kağıt kaba, hiçbir delik ya da yabancı maddelerin, kullanımı pudrayı düşmek değil. Bazı tuvalet kağıdı, ambalaj, uygun koruma eksikliği yıkılması nedeniyle satışı toplu bakteri, kirletmek kolay bu satın almak değil tavsiye edilir.

Kağıt mendil: "%100 saf odun hamuru" mutlaka en iyi değildir

Hamuru kağıt yapmak için ahşap birçok insanlar düşünmek en iyi daha doğal, ise, bu değil. Kağıt havlu, peçete üretim hammadde ağırlıklı selüloz, kağıt hamuru, saman hamuru, beyaz yan (baskısız kağıt kenar), en iyi hamuru, kağıt hamuru takip olan pamuk, saman selüloz ve bazı "saf odun hamuru" yoksul beyaz yan aslında geri dönüşümlü kağıt, s Tate geri dönüştürülmüş kağıt kağıt havlu üretimi için kullanılabilir değil sağlar. Dong Jinshi hatırlatmak, kağıt havlu çok beyaz olamaz; sonra her tek katman deIik sıyırma örtüşen kağıt havlu; gözyaşı açık açılan kağıt tozu olamaz; Islak Kuru sıkmak sonra bariz bir hasar yok yaymak

Islak mendil: yapışkan vücut için zararlı olabilir

Woodpulp mendil olarak Pekin belediye ticaret ve sanayi Bürosu tüm spot denetimleri, "Sağlık mendil", adını Pazar parçası ürün bayrağı altında "temiz mendil" hala bakteriler, mantarlar aşıldı olabilir. Dong Jinshi genel ıslak havlu dezenfeksiyon gereksinimlerini karşılamak değil, ve birçok mendil alkol, lezzet ve koruyucu maddeler, güvenlik riskleri getirmek kolay eklemek olacaktır dedi. Bu nedenle, temizlemek için ıslak kağıt havlu ile el el yıkamanın daha çok daha az etkisidir. Mendil garip bir tat varsa, bir dezenfektan ve dikkatli seçim gibi diğer maddeler eklemek mümkündür. Mendil çok yapışkan, gıda ile dolaylı temas insanlar için zararlı olabilir. Ayrıca, satın alma üretim şirketin adını dikkat gerekir, tam standartları, üretim tarihi, geçerlilik tarihi ve diğer bilgileri uygulamasıdır.