Sigara dokuma sanayi Çin tam bir zinciri kurdu

Gazetecilere öğrendi forumdan, Çin tam nonwoven endüstrisi zincir önümüzdeki on yıl dokuma olmayan kumaş, dünyanın en büyük üreticilerinden olmak, yüksek büyüme koruyacaktır.
Çin'in endüstriyel Tekstil Sanayi Derneği istatistiklerini göster, 2014, Çin'in tekstil sektöründe ekonomik katma değer büyüme oranı sadece % 7, ulusal GSYİH büyümesi, endüstriyel Tekstil, dokuma olmayan kumaş da dahil olmak üzere % 11.7 büyüme için daha alt Tekstil Sanayi yol açtı ve yeni bir ekonomik büyüme Kutbu haline. Derneği Başkanı Li Lingshen, bir büyük iç piyasada talep ve sanayi bilim ve teknoloji ilerleme yararlanmış dokuma olmayan kumaş sektörünün hızlı büyüme dedi. 2014 Çin dokuma olmayan kumaş üretimi 4.36 milyon tona ulaşmıştır, % 12.2, boyutu, toplam kar büyüme ve %6.28, %13.73 sırasıyla, belirlenmiş Sirketler Yukarıdaki sanayi kar marjı %6.06 %44,2 büyüme gelir artış % 17.2 büyüme sabit kıymet yatırım, ihracat, sanayi gelişimi iyi momentum bu göstergeleri yansıtacak.
Sağlık dokuma olmayan uygulamalar için önemlidir. Çin kadın hijyen ürünleri, Bebek bezi, Yetişkin hasta ürünleri ve mendil kapsayan bir tek kullanımlık hijyen ürünleri üreticisidir. 3 Çin'in ihracatı bu ürünlerde daha 1.5 milyar dolar, değerli 2014 ikinci dünyanın ikinci büyük ihracatçı olarak sadece Almanya'ya. Ülkemizin tıbbi Tekstil, özellikle koruyucu ve sağlık tıbbi teknolojik nispeten düşük içeriğini konsantre. Cerrahi sütür, yapay damar implantlar ve geriye dönük teknoloji ve sanayi engelleri ve diğer nedenler nedeniyle yapay organlar sahne alanı temel araştırma ve Biyomedikal Tekstil ile gelişmiş ülkelerde yüksek katma değer malzemeleri farkı ile olmuştur.
Gazetecilere dokuma olmayan kumaş sanayi Çin ile karşılaştırıldığında özellikle gelişmiş ülkelerin, avantaj, röportajda odaklı üretim ve üretim süreçleri, boşluklar, başta olmak üzere, ürün geliştirme, pazarlama, promosyon ve benzeri. Uzmanlar Çin ve gelişmiş ülkelerde, hükümetler, sanayi kuruluşları, araştırma kurumları ve şirketler teknoloji yenilik ve endüstri ile işbirliği, birlikte çalışmaya arasındaki farkın kapanmakta bu sorunları çözmek için sanayi yakınsama ve pazar odaklı yaratıcı yönlerini birlikte teknolojik ilerleme ve endüstriyel dönüşümü teşvik etmek ve sanayi yükseltme çalışmasını önerdi.