Dokunmamış yakından takip çevre koruma sanayi

Çevre koruma sanayi hızı ile yetişmek için Non-woven kumaş. "On iki-beş" planı dedi ki: "iki" sosyal yapı, yeşil refah teşvik. Temiz enerji, çevre koruma, düşük karbonlu teknoloji teşvik gibi düşük karbon sanayi teşvik. "On iki-beş" başlangıç yıl, dokuma olmayan kumaş olarak çevre dostu ürünler patlama başlatmıştır.
Teknoloji nonwoven geliştirme başladı 20. yüzyıl, ortalama yıllık büyüme oranı % 28 yüksek olarak 1980 yılında Çin'in Tekstil sektörünün yeni bir endüstri haline gelmiştir, ürün filtre, tıbbi bakım, temizlik, sağlık, sanayi, tarım, sivil ve hidrolik mühendisliği, inşaat, ev dekorasyon ve hayatın bütün alanlarında yaygın olarak uygulanır. 2010 1 göre 2009 yılında % 18 Kasım nonwoven endüstrisi ana iş gelir 54.6 milyar yuan, %30,2 artış, büyüme oranı artırılır; 2.8 milyar yuan, 56.6 oranında bir artış toplam kar net satış % 5.1, %0,2 daha yüksek bir yıldan daha önce tekstil sektöründe ortalama % 0.4 daha yüksek ulaşmıştır.
Çevre koruma insanların bilincini ve son ürün çeşitli iyileştirilmesi ile çevre dostu ürünler hammadde ve tam olarak bu dokuma olmayan olarak kullanımını içerir. 2011, nonwoven endüstrisi büyük bir endüstri bu olacak, yüksek büyüme ivme devam etmesi bekleniyor. Bugün, dokuma olmayan teknoloji daha olgun olur, pazar haline geliyor, özgün ürünler ihraç edilmektedir yurtdışında en dokuma olmayan kumaş üreticisi olan tercih edilen, ama şimdi, iç piyasada talep dokuma olmayan kumaş ürünleri önemli ölçüde iyileştirmek için genişletmek iç malzemeleri dikkate alınması gereken daha fazla sorunları oldu.