Ev temizlik bezleri uygun yöntemler ve ipuçları

Genel insanlar değil özel bir temizlik paçavra odaklı 's, Evet küçük yiqian ne zaman içinde dizisidir bez, temizlik için yiqian fikir yine de ayrıca yıkama yıkama değil temiz falan değil, on değil, ne kadar özel dikkat edilmesi gereken o, temizlik şirketi ben için uzmanların bu hataları düşünme modu, biz belki de koymak bez temiz kelime temizlik dedi , bakteri yaptı yapar üzerinde biz bez Shang, biz bez üzerinde ne zaman yanına başka bir yere yapışacak.
Bu yüzden bugün biz paçavra temizlik biraz iyi keyif paylaşacak.
Temizlik bezi için çiğ yumurta kabukları
Doğru şekilde adımdır: çiğ yumurta kabuğu ve su bez, pişmiş, aşçı açtıktan sonra beş dakika sonra temiz iyi olurdu. En kolay ve en hızlı şekilde özel bir deterjan ve de su ile yıkayın etmektir.
Yöntem basittir ama pek insanların yaptığı ise, küçük umut sağlıklı yaşayabiliriz.
Temizleme İpuçları: ev uzun siyah oksit kullanarak dokunun ve sıkıcı, bu tavsiye edilir kuru bir bez ile düz musluk, nemli bir bez kullanarak silme sonra temiz ve birkaç kez, tekrar tekrar bir kuru bir bez ile siyah kendin siliyorsun öyleyse un nemlendirilmiş ışık geri yüklemek için dokunun ve metal yüzeylere zarar vermez, silme sigara kül can ile çok iyi sonuçlar elde etmek.
Musluk temizlemek için sirke veya amonyak da kullanabilirsiniz, sen-ebilmek çıkarmak en iyi yağ ve kir, tuz ve su çözüm temizlemek için de kullanılabilir. Diş macunu üzerinde kuru bir bez kullanarak zaman musluk art arda kuru bir bez ile silinerek temizlik gibi sen, istediğiniz sonuçları elde etmek, yerli işçilerin temizleme işlemi tamamlandı, musluk sprey en iyi yolu bir yönetim kurulu balmumu tablodur, temiz bir ovma pedi ile silin ve parlaklığını uzun sürecek.