Sonsuz spunlaced nonwoven

Uzun yıllar boyunca, spunlace nonwoven pazarında neredeyse mendil ile eş anlamlı hale gelmiştir. Düşüş ve mendil Pazar neredeyse aynalar, mendil Pazar Geliştirme, spunlace dokuma olmayan kumaş da genişletiyor ve ne zaman gibi akışı teknolojisi mendil ve nonwoven teknoloji yavaşlama yatırımları büyüme yavaşlama.

Teşekkürler mendil Pazar talep odaklı büyük bölümünde bu. Tüketicilerin günlük yaşamlarında artık bir zorunluluk olarak mendil birçok türü vardır. Denenmiş ve test edilmiş ıslak mendil Swiffer mendil gibi temizlik ve temizlik kat veya temizlik bezleri, derin kökleri, yüz üzerinden spunlace dokuma olmayan kumaş piyasa tarafından yönlendirilmesi devam edecektir. Sanayi istatistiklere göre yıllık büyümeye son yıllarda pazarda büyüme oranının büyük üreticiler bir dönüş yatırım getirdi.

Mendil vardır hala hangi yıl büyüme son bir başlığı korumak için son on yıl içinde belgili tanımlık çarşı, ana itici güç bağcıklı. Orta sınıf ürün boyutunu ana tüketici dikkate alarak, gördüğümüz sebepsiz bu büyüme yavaşlar ve bu Pazar gelecek yıllarda hızla genişleyecektir bekleniyor.