Polyester Selüloz Nonwoven Silecekler

Polyester Selüloz Nonwoven Silecekler
Ürün ayrıntıları

Temel bilgi

Ürün Adı: Polyester Selüloz Nonwoven Silecekler

Boyut: 30 * 50cm veya istediğiniz herhangi bir boyutta.

Malzeme: Ahşappulp ve PolyesterPolipropilen

Ağırlık: 40 - 80 g / m2

Paket: rulo başına 600 yaprak, torba başına 1 rulo.

Renk: Mavi, beyaz

Odun hamuru ve polyester ile yapılan bir hidrojene işleminde yapılan bu mendillerin ıslak veya kuru, üstün emiciliği ve mukavemeti ile bilinir.

Tekrarlanan, ağır hizmet tipi endüstriyel ve kurumsal temizlik uygulamaları için idealdir.

Menşei: Çin

Teslim süresi: 25 gün içinde

Üretim Yeteneği: Ayda 150 konteyner

İhracat limanı: Ningbo veya Shanghai Limanı

Ödeme Koşulları: T / T, L / C, D / P


Açıklama

Özel muameleden sonra sürekli% 100 polyester dokuma yaparak, bu Polyester Selüloz Nonwoven Silecekler, daha düşük gram ağırlığa ve daha iyi sıvı emilimine sahiptir; bu, toz miktarını azaltabilir, kaliteyi artırabilir ve çeşitli önemli tozsuz ortamda uygulanabilir.


Malzeme Özellikleri

Polyester Selüloz Nonwoven eğrilmesi ve dokunması gerekmeyen bir kumaş türüdür. Bir elyaf ağ yapısını oluşturmak için sadece yönlü ya da rastgele sıralara kısa tekstil elyafı ya da filament yerleştirilerek ve daha sonra mekanik, ısıl ya da kimyasal yöntemlerle takviye edilerek yapılır.

Dokumasız kumaş geleneksel tekstil prensibine göre ayrıldı ve kısa işlem, hızlı üretim hızı, yüksek üretim, düşük maliyet, geniş kullanım ve birçok hammadde kaynağı özelliğine sahip.


Uygulama

Polyester Selüloz Nonwoven Silecekler biyolojik tıp GMP steril atölye temizliği, yarı iletken elektronik fotovoltaik endüstrisi temiz oda, masa temiz kap temiz ekipman temiz, yüksek hassasiyetli laboratuvar temiz, temiz alan test zemini, duvar, makine ve yüksek blok camları ayna temizliği için geçerlidir , optik aletler, bilgisayar ekranları ve arabaları.

Sorgulama